|СОБЫТИЯ

Особливості відеоблогінгу в рекламі

Рекламна індустрія буквально кожен день шукає все нові й нові інструменти, за допомогою яких можна ефективно впливати на споживача, обходячи його бар’єр перенасичення набридливою рекламою.

Основним трендом в рекламі є нативна реклама будь-якої форми. За великим рахунком, найважливішим критерієм стала інформація і контент, а не сама реклама.

Одним з відносно нових та ефективних видів нативної реклами є відеоблогінг.

Всі проекти відеоблогерів створюються на трьох основних засадах:

 1. Креатив
 2. Обличчя і персона блогера
 3. Взаємодія з аудиторією

На сьогодні інтернет-блогери приходять на зміну телебаченню з його форматами. Ці нові обличчя забезпечують залучення в 10 разів більше, ніж телевізійні зірки місцевих масштабів, а популярність та лояльність приходять до них набагато швидше.

Для того, щоб налагодити ефективну роботу з блогером, бренди мають враховувати 4 основних мотиватора роботи відеоблогерів:

 1. Слава.
  Блогери дуже цінять відношення соціуму до них, для того, щоб вигідно зіграти на цьому аспекті, бренду необхідно підключати PR-активність, запрошувати блогерів на масштабні заходи, вистроїти чітку схему особистого відношення та надавати їм продукцію для реклами на безкоштовній основі для особистого користування.
 2. Реалізація конкретної цілі.
  Часто блогери ведуть свою діяльність задля конкретних цілей, наприклад, щоб стати телеведучим, чи просто якимось чином стати публічними особами. Щоб задовольнити це «хочу», працюють ті ж методи, що і в першому пункті.
 3. Робота-хоббі.
  Блогери отримують задоволення від своєї роботи, не будучи зв’язаними чіткими графіками та обов’язками, тому бренду доведеться шукати перетин особистих вподобань блогера та філософії бренда.
 4. Заробіток.
  Для блогерів найчастіше цей вид діяльності є основним джерелом прибутку, тому фінансова складова чи не першочергова для контакту з брендом. До того ж, зробивши за допомогою своїх інвестицій та співпраці з блогера інтернет-тренд, ви можете сподіватись на лояльні та довгострокові відносини з ним.

До того ж, доводиться враховувати багато нюансів, наприклад, якщо бренд надто сильно втручається в редакцію рекламного матеріалу, який розробив блогер, він ризикує втратити усю мотивацію особи, яка відмовиться від співпраці, виходячи з третього пункту, згідно з яким, будь-який блогер цінує свою творчість та має бачити інтерес в процесі та розробці, а не просто йти за чіткими вказівками бренда.

Тож, якщо ви хочете спробувати просунути ваш бренд через відео-канали в інтернеті, запасіться терпінням та розумінням.

 

Share
Креативное агенство

Оставить коммент